Los Angeles Police Department

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Police Department Forum, ovde mozete naci sve u vezi samog departmenta


2 posters

    Aplication for [TED]

    Filip_Cindro
    Filip_Cindro


    Broj komentara : 2
    Join date : 2016-10-15

    Aplication for [TED] Empty Aplication for [TED]

    Komentar by Filip_Cindro Sat Oct 29, 2016 1:04 pm

    b]Vase ime i prezime:Phillip Walker
    Broj znacke:Nije mi dodjeljena jos
    Vas cin u departmentu((RANK)):Police officer 1
    Zasto se zelite prikljuciti TED:Zato sto sam oduvijek zelio biti u prometu kao policajac i jako sam vjest sto se tice voznje.
    Zasto mislite da bi vas trebali primiti u diviziju:Zato sto zelim ici u prometnog policajca jako se trudim za to vjest sam u voznji i u pucanju.
    Sto znate o sluzbenicima TED i koje su njihove duznosti:Znam da je TED u prometu i da zaustavljaju druga vozila te pregledavaju dokumente,i mogu ici s paukom(vozilo)te zaplijenivati aute koji nisu dobro parkirani...
    Imate li kakve novostjecene vjestine koje bi vam mogle pomoci u TED:[/b Da imam naucio sam jako dobro voziti i gledao sam sta rade TED sluzbenici i sve sam skuzio]
    Mike_Cooch
    Mike_Cooch


    Broj komentara : 16
    Join date : 2016-10-09

    Aplication for [TED] Empty Re: Aplication for [TED]

    Komentar by Mike_Cooch Sat Oct 29, 2016 2:34 pm

    Aplication for [TED] XPhLLSK
    LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
    TRAFFIC ENFORCMENT DIVISION
    RESULTS

    Postovani officer,
    Nakon pregleda vaseg obrazca za pridruzivanje u Traffic Enforcment Division, TED Lead Officers su donijeli jednoglasnu odluku...
    Vi niste ispunili dovoljne zahtijeve te ste postavljeni na DENIED status, te se vi necete moci prijaviti za ovu diviziju...
    Vrlo nam je zao zbog vase situacije...Moci cete se prijaviti na slijedecim prijavama u TED.
    Morate ponovo na akademiju pa ako prodjete ponovite opet

    Los Santos Police Department
    TED Division
    ((Chief Of TED)), CIN((Police Officer II)), Mike Cooch

      Danas je Thu Mar 28, 2024 10:11 am